Dermatolog Warszawa (Bemowo, Wola)

Dr Grzegorz Kołodziejski

Dr Grzegorz Koodziejski
Specjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku, wykorzystując w swej praktyce najnowsze urządzenia laserowe renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant.

Duża wiedza i doświadczenie w tym zakresie, pozwalają na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak: fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian naczyniowych, przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków, brodawek, nowotworów skóry).

Dr Kołodziejski wykonuje również zabiegi laserem Fraxel, służącym do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, blizn, rozstępów oraz przebarwień nie poddających się innym metodom leczenia.

- najnowocześniejszy amerykański laser CUTERA XEO
- zamykanie naczyń zarówno na twarzy , jak i na nogach (zamyka żyły do 5 mm średnicy, czerwone i niebieskie)
- usuwa przebarwienia nie poddające się innym metodom terapeutycznym
- idealny do fotoodmładzania
- bezbolesny
- szybki efekt, już po pierwszym zabiegulek. Marek Laskowski

Unknownjpeg

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych.


Wykonuję badania znamion za pomocą dermatoskopu z emisją chromatycznego widma światła dziennego, co daje skuteczniejsze rozpoznanie. Ta nieinwazyjna diagnostyka dermatologiczna służy do oceny m. in. znamion barwnikowych oraz do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego.

Współpracuję z wyspecjalizowanymi ośrodkami diagnostycznymi, jestem członkiem: American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM), International Dermoscopy Society (IDS).

W zakresie medycyny estetycznej specjalizuję się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Jest zwolennikiem kompleksowego podejścia do pacjenta, dlatego w klinice pacjenci znajdują się pod opieką wysokiej klasy specjalistów z zakresu: 

  • dermatologii,
  •  medycyny estetycznej, 
  • anti-aging, 
  • żywienia, 
  • chirurgii estetycznej 
  • oraz innych dziedzin.

Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd. Stosuje najnowsze osiągnięcia technologiczne które sprawiają, że otrzymujemy bardzo naturalny efekt przy skróconym do minimum okresie rekonwalescencji i zwiększonym bezpieczeństwie zabiegów.

Systematycznie odbywam szkolenia podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwijam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania nowoczesnych technik w medycynie regeneracyjnej i estetycznej. Uczestniczę w konferencjach i warsztatach, co sprawia, że zakres zabiegów i sposobów ich wykonywania jest stale poszerzany i udoskonalany.

Czym jest dermatologia?

Dziedzina medycyny zajmująca się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także schorzeniami włosów i paznokci. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tym zakresie, pozwalają na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak: zamykanie naczyń i usuwanie zmian naczyniowych, przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie znamion naczyniowych, dermabrazję laserową. 

Porad i konsultacji udzielają dermatolodzy, posiadający wieloletnie doświadczenie. Specjalizacja w dermatologii ma znaczenie zarówno przy udzielaniu porad dermatologicznych jak i estetycznych, gdyż defekty skóry mogą mieć różne podłoże. Specjaliści systematycznie odbywają szkolenia i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.